Rozvrh a ceník

! V DOBĚ 1.-22.9.2017 BUDE STUDIO ZAVŘENÉ Z DŮVODU SANACE ! Těšíme se na vás opět od 25.9. :)

Provedením rezervace souhlasíte s našimi Podmínkami účasti. Věnujte, prosím, pozornost především těmto záležitostem:

  • Rezervaci můžete provést (či zrušit) maximálně 24hodin před začátkem vybrané lekce. 
  • Lekce se koná, pokud jsou na ni alespoň 2 rezervace. Maximální počet účastníků na lekci je 12. Obsazenost každé lekce je viditelná po rozkliknutí odkazu na rezervace (např. zde červené tlačítko výše). Pokud se lekce pro nedostatek rezervací nekoná, bude o tom rezervovaný zájemce informován. 
  • Pokud jsou na danou lekci alespoň 2 rezervace, je možné se dorezervovat i méně než 24 hodin před jejím začátkem telefonicky/sms či po mailu. V tom případě se však zvyšuje cena za lekci o 15,- oproti její standardní ceně (neplatí samozřejmě pro držitele permanentek).
  • Pokud budete chtít zrušit svou rezervaci méně jak 24 hodin před začátkem lekce (telefonicky či mailem), budeme nuceni vám účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny lekce (platí v případě, že na lekci budou přihlášeni 2 účastníci, z nichž jedním jste Vy). Platí to i vpřípadě, kdy se na lekci zarezervujete, účast nezrušíte, ale na lekci se nedostavíte.
  • 55minutové lekce stojí 125,- (bez předchozí včasné rezervace 140,-), 75 minutové lekce (powerjóga, yogová terapie) stojí 150,- (bez předchozí včasné rezervace 165,-). 90minutové lekce stojí 180,- (bez předchozí včasné rezervace 195,-). 
  • Permanentky (na 10 či 20 vstupů) jsou k dispozici pro jednotlivé délky lekcí. (Tedy: Permice na 55minutové lekce platí na všechny 55minutové lekce, permice na 75minutovou lekci platí na všechny 75minutové lekce v rozvrhu atd.) Permice lze objednat mailem, telefonicky, přes formulář pod Ceníkem nebo přímo u lektora. Bližší info a ceny viz Ceník a Podmínky účasti (článek V - Permanentky). Vlastnictví permice neznamená automatické zařazení na lekci - nutno se vždy standardně zarezervovat!
Vzhledem k provozním možnostem Školicího centra prosíme klienty o příchod do prostor Školicího centra cca 5-10minut před zahájením lekce.
 
SRPEN:
 

Navíc v srpnu: 

SEMINÁŘE PRO RODIČE:

  • st 2.8. (19:00 - 20:30): Kojení (seminář v rámci oslav Světového týdne kojení)
  • čt 31.8. (10:00 - 12:00): Zavádění příkrmů
  • všechny informace zde

ZÁSKOKY

Momentálně v pohodě. :)

ZRUŠENÉ LEKCE

Momentálně beze změn.