Jóga (nejen) pro těhotné

Lekce s názvem "Jóga (nejen) pro těhotné" představuje cvičení ohleduplné a citlivé k tělesným a duševním změnám, které sebou přináší těhotenství; je to ovšem lekce vhodná i pro ženy, které chtějí (jen) načerpat energii, nevyhledávající dynamiku. Chcete-li se příjemně protáhnout po dni stráveném v kanceláři a užít si relaxaci, lekce je určena právě pro Vás.

Lekce obsahuje dechová cvičení a jógové pozice a cvičit můžeme i jednoduché sestavy, které budeme provádět v pomalém tempu - v souladu s dechem a s ohledem na naše aktuální možnosti. Naučíme se vnitřní koncentraci, odstraníme napětí a stres, naučíme se odpočívat a načerpáme energii. Budeme se protahovat, uvolňovat přetěžovaná bedra, procvičíme nohy (těhulky ocení připravu nohou na nárůst hmotnosti), budeme relaxovat, dýchat. 

Předchozí zkušenost s jógou není podmínkou.

Těhotným se přizpůsobíme v každé fázi těhotenství. Během každého trimestru dochází v těle ke změnám, které budeme během cvičení respektovat a cvičení jim přizpůsobovat. Pokud se během cvičení dostaví nevolnost, křeče nebo bolest - cvičení přerušte. Pravidlo „co bylo příjemné včera, nemusí dělat dobře dnes“, platí pro nastávající maminky dvojnásob.

Důležité pro těhotné zájemkyně o tyto lekce: Vhodnost cvičení nejprve konzultujte s ošetřujícím gynekologem; budeme od vás potřebovat potvrzení od gynekologa o způsobilosti k těhotenskému cvičení. Doporučujeme začít navštěvovat lekce až v druhém trimestru těhotenství (ideálně až od 15.tt). Při rezervaci lekce prosím do poznámky uvádějte, v jakém týdnu těhotenství jste. 

Těhotenskou jógu u nás vyučuje PAVLA.

 

Momentálně nejsou vypsané žádné pravidelné lekce.

 

CHCI PERMICI NA LEKCE JÓGY (NEJEN) PRO TĚHOTNÉ

Vyplňte, prosím, údaje níže: