Jóga (nejen) pro těhotné

Jóga (nejen) pro těhotné představuje cvičení ohleduplné a citlivé k tělesným a duševním změnám, které sebou těhotenství každé ženy přináší. Lekce obsahuje dechová cvičení a jógové pozice a cvičit můžeme i jednoduché sestavy, které budeme provádět v pomalém tempu - v souladu s dechem a s ohledem na naše aktuální možnosti. Naučíme se vnitřní koncentraci, odstraníme napětí a stres, naučíme se odpočívat a načerpáme energii. Budeme se protahovat, uvolňovat přetěžovaná bedra, připravovat nohy na nárůst hmotnosti, relaxovat, dýchat. Během každého trimestru těhotenství dochází v těle ženy ke změnám, které budeme během cvičení respektovat a cvičení jim přizpůsobovat.

Předchozí zkušenost s jógou není podmínkou.

Pokud se během cvičení dostaví nevolnost, křeče nebo bolest - cvičení přerušte. Pravidlo „co bylo příjemné včera, nemusí dělat dobře dnes“, platí pro nastávající maminky dvojnásob.

Důležité: Vhodnost cvičení nejprve konzultujte s ošetřujícím gynekologem; budeme od vás potřebovat potvrzení od gynekologa o způsobilosti k těhotenskému cvičení. Doporučujeme začít navštěvovat lekce až v druhém trimestru těhotenství (ideálně až od 14.tt). Při rezervaci lekce prosím do poznámky uvádějte, v jakém týdnu těhotenství jste. 

Těhotenskou jógu u nás vyučuje PAVLA.

  • čtvrtek: 16:45 - 18:00    od 5.10.2017 

(Lekce se nekoná pouze v následujících dnech: 16.11., 23.11., 30.11., 28.12.2017) 

  • Cena za jednotlivou lekci: 200,- (nutno rezervovat a do poznámky v rezervaci uvést aktuální týden těhotenství). Limit pro rezervace jednotlivé lekce platí dle Podmínek účasti, tzn. 24hodin před začátkem lekce.
  • Zvýhodněná permanentka na 10lekcí: 1.700,- (= 170,-/lekce, tj. 15% sleva). Permice platí 3 (tři) měsíce od data vydání. (Při zakoupení permice do 29.11.2017 bude vzhledem ke známým termínům nekonání se lekce automaticky prodloužena o odpovídající počet týdnů - tj. o 1-3týdny). Permici si můžete objednat přímo na hodině u lektorky (obdržíte ji pak následující hodinu), nebo pro urychlení procesu přímo přes formulář níže, nejlépe alespoň dva dny před lekcí.
  • Lekce se koná při minimálním počtu 2 přihlášených (rezervací).
  • Těhotným doporučujeme cvičit až od 14.tt.
  • Důležité: Potřebné je od všech těhotných cvičících potvrzení od gynekologa o způsobilosti k těhotenskému cvičení! Obecně  nedoporučujeme cvičit v případě, kdy to váš ošetřující gynekolog nedoporučí, při rizikovém těhotenství, při vysokém krevním tlaku, v 11.-13.týdnu těhotenství (obecně větší riziko samovolných potratů).
  •  
  •  

 

CHCI PERMICI NA LEKCE JÓGY PRO TĚHOTNÉ

Vyplňte, prosím, údaje níže: