Jsme nové pohybové studio rodinného typu, s příjemnou atmosférou a klidným sálem v bezprostřední blízkosti stanice metra C Vltavská. 

Specializujeme se na zdravé formy pohybu - pevný střed těla, prevenci svalových dysbalancí, harmonizaci duše a těla. Jako jedni z mála nabízíme individuální konzultace a pohybový plán na míru. Třešničkou na dortu je naše dětská baletní přípravka a baletní hodiny pro dospělé. A bonus, který byste nečekali: Pořádáme též kurzy předporodní přípravy a semináře pro rodiče. Neusínáme na vavřínech a připravujeme stále nové věci. ;) 

Nadcházející léto bude převážně ve znamení Body and Mind, mateřství a rodičovství.

REZERVUJTE SI SVOU LEKCI

Aktuality

! NOVÝ LIMIT PRO REZERVACE !

S platností od PONDĚLÍ 20.3.2017 lze provádět a rušit REZERVACE MAXIMÁLNĚ 24HODIN před začátkem...

FOTKY ZE SOBOTNÍ OPEN CLASS

Ve Fotogalerii najdete ohlédnutí za dnešním openclassovým pásmem. Bylo naše první! :)...

BALET PRO DĚTI 4-7 LET

28.2.-20.6.2017

Úterý 15:45 - 16:30 

Do právě běžícího kurzu již bohužel nové děti nepřijímáme...ale máme dobrou zprávu:

PRO VELKÝ ZÁJEM POČÍTÁME OD ZÁŘÍ S OTEVŘENÍM DVOU PARALELEK! :) Termíny a časy dáme vědět nejpozději do konce července - sledujte nás! 

V případě zájmu nás však můžete kontaktovat už nyní!

INFO A PŘIHLÁŠKY 

Z důvodu finišující rekonstrukce celého domu není naše studio ještě zvenku nikterak označeno. Na vchodě Bubenská 17 zvoňte na zvonek Wellryba; po vpuštění do domu pokračujte po schodech dolů. U vstupu do prostor Školicího centra opět zvoňte. ;) Omlouváme se za dočasná omezení, veškeré stavební práce a úpravy by měly skončit během jara. Děkujeme za pochopení.