Ceník 

Vše, co potřebujete vědět k cenám tréninků a kurzů najdete zde.

Jak se přihlásit na lekci, jak zaplatit a spoustu dalších provozních a organizačních informací naleznete zde. Před tím, než k nám přijdete na lekci, byste s Podmínkami účasti měli být seznámeni a srozuměni, abychom předešli případným nedorozuměním. ;)

Z důvodu finišující rekonstrukce celého domu není naše studio ještě zvenku nikterak označeno. Na vchodě Bubenská 17 zvoňte na zvonek Wellryba; po vpuštění do domu pokračujte po schodech dolů. U vstupu do prostor Školicího centra opět zvoňte. ;) Omlouváme se za dočasná omezení, veškeré stavební práce a úpravy by měly skončit během jara. Děkujeme za pochopení.

PAR-Q Dotazník

Jednoduchý dotazník, který vám pomůže určit, zda můžete ihned začít cvičit, nebo zda je vhodná nejprve konzultace s lékařem, najdete zde. Protože cvičíme pro zdraví.:)
Protože nám vytvořením rezervace na některou z našich lekcí nebo kurzů sdělujete některé své osobní údaje, je nutné nám poskytnout Souhlas se zpracováním osobních údajů, jehož znění naleznete zde
My tak můžeme činit na základě registrace č.00069819/001 v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů.