Školení otců k porodu

Pokud se otec už rozhodl, že chce být u porodu přítomen, měl by vědět, "do čeho jde". Ušetříme ho sice spousty naturalistických popisů a informací, které jsou důležité spíše pro maminky (a jsou proto probírány především na klasických předporodních kurzech), ale obecně by měl vědět, co se při porodu i po něm bude dít. 
 
Seminář specielně pro tatínky je proto zaměřen na nejdůležitější informace k těhotenství, shrnutí porodu samotného a nastínění toho, co novopečené rodiče čeká bezprostředně po porodu, v porodnici i doma v období šestinedělí. Důraz klademe na „úlohu“ otce u porodu: Jak se chovat na porodním sále a hlavně jak může být partnerce na porodním sále nápomocen, jak jí lze ulevit od bolesti, co vzít s sebou do porodnice. Protože však pomoc a podpora na porodním sále nekončí, přiblížíme tatínkům psychický a fyzický stav těhotné ženy i čerstvé maminky a poradíme jim, jak se o ni a miminko po návratu domů a v období šestinedělí starat, s čím mohou partnerce s miminkem pomoci, nad čím mávnout rukou, a kdy naopak vyhledat odbornou pomoc – jak rozeznat závažné poporodní psychické stavy (poporodní blues versus poporodní deprese, laktační psychóza).
 

                            

                            PROČ PRÁVĚ U NÁS?

        Osobní přístup. Odbornost. Zkušenost. Srozumitelné vysvětlení. Praktické rady. Praktické ukázky.                   Nácviky. Konzultace po mailu a po telefonu i po skončení kurzu. Tištěné materiály a šálek kávy nebo         čaje   v ceně.

         

       KDY A JAK?

       Na proškolení počítejte 2-3hodiny. Termín je na individuální domluvě; kurzy pro více zájemců zatím nejsou vypsány. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese wellryba.info@gmail.com nebo použijte náš kontaktní formulář.

Jiná možnost je účast s partnerkou na regulérním, klasickém kurzu předporodní přípravy nebo na individuální konzultaci.

KDE? 

V našem sále ve Školicím centru PP Fitness (Bubenská 17, Praha 7). Dvě minuty chůze od stanice metra C Vltavská.

S KÝM? 

Školení vede instruktorka předporodní přípravy a těhotenského cvičení MUDr.Věra Němečková

ZA KOLIK?

1.200,- / os. , 1.800,- / pár (muž a žena, resp. partneři)