Ceník

FITNESS ZÓNA, REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK, BODY-ANALYZÁTOR,  STREET DEFENCE- CENÍK ZDE

Předchozí rezervací se rozumí rezervace ve lhůtách stanovených Podmínkami účasti v článku III. Rezervační podmínky a storno poplatky. 

ZAPŮJČENÍ RUČNÍKU 30,-

 

 

BALETNÍ KURZY Cena za osobu za celý kurz
BALET DĚTI 3-4 ROKY(skupina 1)
45min
8.10.2019 - 11.2.2020 (17lekcí)
3400,- *
BALET DĚTI 5-6LET (PŘEDŠKOLÁCI) (skupina 2)
60min
8.10.2019 - 11.2.2020 (17lekcí)
3825,- *
BALET DĚTI 6-10LET (ŠKOLÁCI) (skupina 3)
60min
8.10.2019 - 11.2.2020 (17lekcí)
3825,- *
* Při nástupu do již běžícího kurzu bude cena adekvátně ponížena. Jednotlivá lekce vychází na 200,-/os./ děti 1.skupina, 225,-/os./děti 2. a 3.skupina.
PŘEDPORODNÍ KURZY
A RODIČOVSKÉ SEMINÁŘE
Cena za osobu Cena za pár Cena pro absolventy našich
předporodních kurzů (osoba / pár)
PŘEDPORODNÍ KURZ
12 hodin
1950,- * 2900,- * -
ŠKOLENÍ OTCŮ K PORODU
(2 až)3 hodiny
1200,-** 1800,-** -
SEMINÁŘ PRO RODIČE 350,- ** 600,- ** 300,- / 550,- **
SEMINÁŘ PRO RODIČE "Co pes našel, aby zahnal kašel" - obě části 700,-  ** 1200,- ** 600,- / 1100,- **
* V ceně je zahrnuto: 12 hodin předporodní přípravy (teorie i praxe) včetně nácviku základních manipulačních technik s novorozencem (dle metodiky E.Kiedroňové), množství tištěného "studijního materiálu", drobné občerstvení a nealkoholické nápoje.               ** V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály a drobné občerstvení. 
 
Fitness tréninky lze rezervovat v Rozvrhu ve lhůtách stanovených Podmínkami účasti v článku III. Rezervační podmínky a storno poplatky. Platbu lze provést:
 • převodem na účet; pokud platíte těsně před lekcí, na lekci si pak, prosíme, přineste doklad o zaplacení pro případnou kontrolu ...fakturační údaje naleznete níže
 • na místě, před trénikem; akceptujeme platbu kartou i v hotovosti

Zápis do baletních kurzů: Více informací o dětských kurzech včetně přihlášky zde, o kurzech pro dospělé zde. Po schválení přihlášky obdržíte mailem potvrzení informace k platbě. Úhradu pak, prosíme, proveďte do stanoveného termínu (většinou do tří pracovních dní). Pokud k úhradě kurzovného do stanoveného data nedojde, bude vaše rezervované místo nabídnuto dalšímu zájemci v pořadí. V případě zrušení účasti na kurzu po tomto datu kurzovné propadá v celé výši. Platbu lze provést:

 • převodem na účet (doporučujeme) ...fakturační údaje naleznete níže
 • osobně přímo u nás ve školicím centru (Bubenská 17, Praha 7); akceptujeme platbu kartou i v hotovosti

Na předporodní kurz (dle aktuálně vypsaných termínů je nutné se přihlásit do stanovené lhůty; pokud není u konkrétného kurzu uvedeno jinak, je to maximálně 1 (jeden) týden před zahájením kurzu. Přihlásit se lze:

 • vyplněním formuláře "Přihláška na předporodní kurz" dole na stránce kurzů (doporučujeme) nebo
 • přes náš Kontaktní formulář nebo
 • přímo na adrese wellryba.info@gmail.com
 • Platbu lze provést pouze:
  • převodem na účet - fakturační údaje naleznete níže; na první část kurzu pak, prosíme, přineste doklad o zaplacení
 • Důležité: Úhrada kurzu (kurzovné) musí být provedena nejpozději deset dní před zahájením kurzu, pokud není u kurzu uvedeno jinak. Dnem úhrady se rozumí připsání celé částky kurzovného na bankovní účet provozovatele Školicího centra. Na zrušení účasti na kurzu se vztahují stornopoplatky dle Podmínek účasti v článku III. Rezervační podmínky a stornopoplatky, odst.12. 

Fakturační údaje: 

č.účtu: 5480318001/5500

variabilní symbol: 001

vzkaz pro příjemce: 

 • pro placení fitness tréninku: Vaše jméno a příjmení, název lekce, datum lekce (např.: „Jan Novák, fitness trénink 1.1.2017“)
 • pro placení redukčních jídelníčků, měření tělesných hodnot, odborných konzultací (sekce Fitness zóna): Vaše jméno a příjmení, název služby (např.: „Jan Novák, jídelníček 14dnů")
 • pro placení permanentky: Vaše jméno a příjmení, permanentka na počet vstupů (např.: „Jan Novák, permanentka 10 vstupů fitness" )
 • pro placení baletních kurzů: Jméno a příjmení Vaše NEBO Vašeho dítěte, název kurzu (např.: „Petr Novák, Kurz balet pro děti“ NEBO "Jan Novák, Kurz balet pro dospělé - začátečníky")
 • pro placení předporodního kurzu: Vaše jméno a příjmení, předporodní kurz a měsíc (např.: „Jan Novák, lednový předporodní kurz“)
 • pro placení semináře: Vaše jméno a příjmení, název semináře (např.: „Jan Novák, seminář Zavádění příkrmů“)   
 
Aktuální slevy a akce do fitness-zóny najdete přímo na stránkách fitness-zóny. Na ostatní kurzy slevy momentálně neposkytujeme.