Individuální předporodní příprava

    PROČ PRÁVĚ U NÁS?

        Osobní přístup. Odbornost. Zkušenost. Srozumitelné vysvětlení. Praktické rady. Praktické ukázky.                   Nácviky. Konzultace po mailu a po telefonu i po skončení kurzu. Tištěné materiály a šálek kávy nebo čaje v ceně.

A navíc: Součástí proškolení je nácvik základních technik manipulace s miminkem v souladu s psychomotorickým vývojem. 

         

        KDY A JAK?

        Termín i rozsah požadované přípravy je na individuální domluvě. 

MOMENTÁLNĚ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NEPŘIJÍMÁME INDIVIDUÁLNÍ "OBJEDNÁVKY"... :/  

...děkujeme za pochopení.

 

Nabízíme intenzivní individuální kurz, který zahrnuje všechna témata probíraná na standardním kurzu a zabere 7-8hodin, nebo individuální konzultace, při kterých probereme jen to, co vás zajímá; délka individuální předporodní přípravy je pak zcela na vás.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese wellryba.info@gmail.com nebo použijte náš kontaktní formulář

KDE? 

V našem sále ve Školicím centru PP Fitness (Bubenská 17, Praha 7). Dvě minuty chůze od stanice metra C Vltavská.

S KÝM? 

Kurzy vede instruktorka předporodní přípravy a těhotenského cvičení MUDr.Věra Němečková

ZA KOLIK?

Intenzivní individuální kurz (9-10hodin): 3.900,- / os. , 4.500,- / pár (muž a žena, resp. partneři)

Individuální konzultace: 700,- / hodina 

 

CO SE MŮŽETE DOZVĚDĚT?

1. Důležité věci v těhotenství: Specifika jednotlivých trimestrů a nejčastější těhotenské obtíže, orientace v těhotenské průkazce, vyšetření v těhotenství, výbavička, nutné pomůcky pro maminku, co s sebou do porodnice, co zařídit před narozením miminka, jak se na porod připravit…a mnoho dalšího.

2. Vše o porodu: Kdy odjet do porodnice a jak poznat začátek porodu, I.-IV.doba porodní; praktický nácvik uvolnění pánve, tlačení a dýchání v jednotlivých dobách porodních, možné komplikace (císařský řez, kleště, VEX), epidurální anestezie, nástřih hráze; partner u porodu; ošetření maminky a miminka bezprostředně po porodu…a mnoho dalšího.

3. O šestinedělí: Co se děje s miminkem a maminkou při pobytu v porodnici, první dny doma, psychika a fyzička maminky, strava, hygiena, nejčastější obtíže, základní cviky po porodu; kojení včetně techniky a nejčastějších obtíží...a mnoho dalšího.

4. Základy péče o miminko: Přebalování, koupání, hygiena, režim, zásady manipulace s miminkem (dle metodiky Evy Kiedroňové), nácvik masáže bříška, základní výbava lékárničky, zásady první pomoci u novorozence a kojence...a mnoho dalšího  

 

PRO KOHO JE KURZ NEJVHODNĚJŠÍ?

I když nejpřínosnější jsou informace pro maminky až zhruba od 30.tt (vzhledem k blížícímu se porodu a rostoucím obavám z něj), je kurz vhodný pro těhotné kdykoliv od 14.tt a není k němu potřeba žádné lékařské potvrzení.

Samozřejmě se kurzu může zúčastnit i partner. Jen by měl být dopředu varován, že některé informace (kolem porodu a období těsně po něm) pro něj mohou být příliš intimní a naturalistické. (Jejich vynechání zaručuje kurz Školení otců k porodu.) Pokud se ale rozhodne kurz s partnerkou absolvovat, nechť je srdečně vítán!