Semináře pro rodiče malých dětí

Porod zůstane v rámci mateřství / rodičovství nakonec pouhou epizodkou. Věcí, které jako rodiče budeme řešit po něm, je hodně a většina bude nových. Přinesou spoustu otazníků a tápání podle hesla "pokus - omyl". Nadstavbové minikurzíky (nejen pro absolventy mých předporodních kurzů) vám snad orientaci v té záplavě nových situací a výzev usnadní.

ZAVÁDĚNÍ PŘÍKRMŮ

ZAVÁDĚNÍ PŘÍKRMŮ: 

mýty a fakta o době zavádění, alergenech a o obecných pravidlech     

Seminář určený především rodičům, kteří se k tomuto kroku chystají
 
Nejbližší termín:

pátek 24.3.2023 v 9:00  ONLINE

ZBÝVÁ 5 VOLNÝCH MÍST
 
Minimální počet účastníků (přihlášených počítačů): 2
Kapacita: 9 účastníků (přihlášené počítače)
Cena: 650,-/os.či pár (za přihlášený počítač), absolventi našich předporodních kurzů 550,-/os. či pár (přihlášený počítač)
Trvání: cca 2,5 h
Obsah: Od kdy zavádět příkrmy. Postup zavádění příkrmů. Hlavní principy a pravidla. Problematika alergenů. Na jaké potraviny si dát ještě pozor. Orientační množství potřeby tekutin, mléka a masa u nejmenších dětí. Tabu v dětském jídelníčku. 
Přihlášky: do 9.11.2022 přes přihlašovací formulář níže nebo přes e-mail wellryba.info@gmail.com. Zašlu vám pokyny k platbě, a po zaplacení pak materiály (ty je dobré si pro seminář vytisknout) a pozvání do virtuální učebny.

CO PES NAŠEL, ABY ZAHNAL KAŠEL

CO PES NAŠEL, ABY ZAHNAL KAŠEL:

domácí první pomoc při běžných dětských onemocněních 

1. + 2.část
Seminář určený všem rodičům, kteří chtějí víc než jen podávat léky 
 
Nejbližší termín:

ONLINE

Minimální počet účastníků (přihlášených počítačů): 2
Kapacita: 9 účastníků (přihlášených počítačů)
Cena: 650,-/os.či pár (za přihlášený počítač) za 1 část, 1200,-/os.či pár (za přihlášený počítač) za obě části; absolventi mých předporodních kurzů 550,-/os. či pár (přihlášený počítač) za 1 část, 950,-/os.či pár (za přihlášený počítač) za obě části
Trvání: 2-2,5h vždy jedna část 
Obsah: 
  • 1.část: Co jste možná nevěděli o horečce. Jak správně odečítat teplotu a dávkovat léky (a jaký lék je pro děti tabu). Jak správně udělat zábal při horečce. Jak poznat u miminka a malého dítěte dehydrataci a jak správně rehydratovat. Domácí první pomoc při průjmu a zvracení. Domácí první pomoc při zácpě a nadýmání (miminek se může týkat ještě i tzv. tříměsíční kolika). Jak ošetřovat opruzeniny. Pár slov o bolesti břicha obecně. Kdy se všemi těmito věcmi k lékaři.
  • 2.část: Domácí první pomoc při nachlazení, rýmě, kašli, při bolesti v krku a při bolesti ouška. Kdy se všemi těmito věcmi k lékaři.
Přihlášky: do ..... přes přihlašovací formulář níže nebo přes e-mail wellryba.info@gmail.com. Zašlu vám pokyny k platbě, a po zaplacení pak materiály (ty je dobré si pro seminář vytisknout) a pozvání do virtuální učebny.

ZDRAVÁ ZÁDA - ZDRAVÉ NOŽKY

ZDRAVÁ ZÁDA - ZDRAVÉ NOŽKY: 

roztětí bludného kruhu aneb jak podpořit zdravý vývoj zad a nohou a jak vybírat botičky     

Seminář určený především nastávajícícm maminkám a maminkám miminek, která se už snaží objevovat prostor kolem sebe
 
Nejbližší termín:

ONLINE

Minimální počet účastníků (přihlášených počítačů): 2
Kapacita: 9 účastníků (přihlášených počítačů)
Cena: 650,-/os.či pár (za přihlášený počítač); absolventi našich předporodních kurzů 550,-/os. či pár (přihlášený počítač) 
Trvání: cca 2,5h 
Obsah: Zákonitosti fyzického vývoje a na co si dát pozor. Důležité mezníky v motorickém vývoji do 1roku věku. Manipulace s miminkem, polohování novorozenců a kojenců. Problematika plochých nohou a „špatných zad“ (základ vzniká právě v tomto období). Jak správně vybírat dítěti botičky.
Přihlášky: do ..... přes přihlašovací formulář níže nebo přes e-mail wellryba.info@gmail.com. Zašlu vám pokyny k platbě, a po zaplacení pak materiály (ty je dobré si pro seminář vytisknout) a pozvání do virtuální učebny.

Přihlášení na seminář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: