Reference

 

Děkujeme za vaše milá slova, moc si toho vážíme.

Pokud chcete i vy přispět vlastním postřehem, názorem či zhodnocením, 

použijte, prosím, náš Kontaktní formulář.

 

 

Rozhodně doporučuji všem, mně kurz velmi pomohl a rozšířil vědomosti. Na spoustu věcí jsem si konečně udělala názor. Ocenila jsem zejména praktické pojetí kurzu - názorné ukázky věcí, nácvik dýchání, manipulace s miminkem apod., a jeho "reálnost" - vždy je lepší, když vás někdo připraví na tu opravdovou realitu :-) Užitečná byla každá minuta. Názor na lektora: Velmi kladný, jako lékařka dokázala vysvětlit veškeré procesy, které se dějí mamince/miminku. Kurz byl veden ve velmi přátelské atmosféře, všechny dotazy byly zodpovězeny, máme spoustu materiálů, ze kterých budu určitě čerpat.

Eva

**********

Díky precizni přípravě, příátelskému přístupu a nadšení lektorky jsme si s přítelem užili každou lekci. Líbilo se nám hlavně to, že kurz byl (jak sliboval) opravdu velmi praktický. Věrka na každou lekci přinášela doslova kufry názorných předmětů:), vydýchávali jsme kontrakce nanečisto a naučili se pár základních manipulací s miminkem -  to vše bylo později opravdu k nezaplacení. Kurz nám pomohl uvědomit si, do čeho se to vlastně řítíme :) a zároveň nám dodal sebedůvěru, že to zvládnem. A zvládli :) Moc děkujeme a vřele doporučujeme! 

Klára, Mathias a Alanek

**********

Kurz byl super! Doporučuji. Dozvěděla jsem se spoustu nových a užitečných informací, na některé věci jsem díky kurzu dokonce změnila názor. Moc se mi líbilo, že byl kurz zaměřený i prakticky (nácvik dýchání v prvních dvou dobách porodních a manipulace s miminkem). Oceňuji i materiály, které jsme dostali. Celkově byl celý kurz dobře strukturovaný.

Věrka je moc sympatická, umí se dobře a srozumitelně vyjadřovat (její projev má hlavu a patu). Ocenila jsem, že věci říkala na rovinu tak jak jsou, bez přikrášlování. Na všechny naše dotazy dokázala bez problému odpovědět.

Doporučené změny do příště: Možná jen hodinu konání kurzu (aby byl o něco dříve a nekončilo se tak pozdě), ale chápu, že to není úplně možné, když je Věrka pracující žena se dvěma malými dětmi :-)

Lucka

**********

 

Celkově moc děkuji za Tvůj kurz, naučil nás toho hodně a vlastně furt z toho hodně čerpáme. 

Bára

**********

Moc mile mne překvapil předporodní kurz paní doktorky Věry Němečkové. Byla to tři příjemná tříhodinová setkání, paní školitelka (sympatická energická paní doktorka, na které je znát, že ji to baví) byla perfektně připravená na každé setkání, snažila se nám zprostředkovat maximum informací pro hladký průběh jak posledního trimestru, tak i porodu a šestinedělí a péče o miminko. Výklad srozumitelný naprosto i pro laika, spousta zajímavých materiálů s "vypíchnutím" těch nejdůležitějších informací, praktické rady a tipy na cvičení, stravu i dobrou literaturu a hlavně oceňuji její empatický přístup. :-) Jsem maximálně spokojena s průběhem kurzu.

Neubráním se v duchu srovnání s kurzem v jedné velmi známé pražské porodnici, který mne stál ale 2x více a přitom obsahoval pro mne důležitých informací asi tak možná polovinu a to bohužel ještě probraných tak nějak letmo.:-( 

Přeji paní doktorce Němečkové hodně dalších ze srdce spokojených maminek.

Ing. Lenka Hofmannova, Praha

**********

Jsem opravdu moc ráda, že jsem prošla Tvým kurzem, nejednou jsem si na věci, které jsi nám říkala, vzpomněla (i při samotném porodu :) ). Děkuji Ti!

Katka

**********

 

Ahoj Věrko,

chci Ti MOC poděkovat. Tvoje rady byly moc prima. Využila jsem jich naplno... díky tomu/ Tobě ;-) mi porod trval 5hodin, jako prvorodičce, bez většího šití, a díky dýchání/prodýchávání kontrakcí, kdy jsem ještě netlačila, i míň bolestivý. A při tlačení jsem tlačila, jak jsi mi poradila, a šlo to jako po másle :-))) 

Jsi supr, díky Ti VELMI, Věru !

Moc zdravíme,

 

Magda a Žofinka

 
**********
 
Absolvovali jsme s manželem u paní doktorky Věrky předporodní kurz a byli jsme oba moc spokojeni. Kurz se koná ve velmi příjemné kavárně, kde je k dispozici menší přednášková místnost i s projekční tabulí a po celou dobu je možné se občerstvovat pochutinami z místní kavárničky. 
Věrka vede kurz velmi přátelskou a milou formou. S manželem jsme se cítili opravdu příjemně, atmosféra i s ostatními účastníky byla moc fajn. 
Co se týká obsahu kurzu - bylo nám sděleno obrovské množství důležitých informací a také jsme obdrželi spoustu materiálů v tištěné podobě. To je třeba velmi ocenit. Kdo si nestihl vše při kurzu zapsat, může si chybějící informace dohledat v materiálech.
Ještě jednou tedy děkujeme paní doktorce za profesionální vedení kurzu a zároveň lidskou přirozenost, která z "obyčejného" kurzu vytvořila kurz zcela "neobyčejný."
Závěrem jen malý tip do budoucna - téma mateřství, porodu a následné péče o miminko je tak rozsáhlé, že by bylo možná dobré, kdyby se kurz rozšířil ze tří dvouhodinovek na čtyři. Věřím, že i ostatní by rádi přišli a poslední hodinu by se nemuselo tolik spěchat.
Do budoucna přejeme paní doktorce další zajímavé kurzy a spoustu spokojených rodičů.

Marie s manželem Martinem
 
Děkuji, Maruško...i za připomínku k délce (spíše "krátkosti") kurzu. Samozřejmě o tom také uvažuji (už několikátý kurz :) ). Rozšíření je však spojeno i s navýšením ceny kurzovného... Nicméně podobné impulzy mě přesvědčují, že by to pro dobro celé věci (včetně dobrého pocitu účastníků kurzu) stálo za to. 
Věrka 
 
**********

 

Dobrý den, Věrko,

chtěla bych Vám opožděně poděkovat za individuální předporodní kurz, který jsem u Vás absolvovala v květnu 2015.
Moc děkuji za další informace, které jsem od Vás získala, i praktické dovednosti. Musím říci, že hodně věcí, které jsem od Vás získala, jsem opravdu využila. A hlavně u lékaře jsem od Vás už kupu informací věděla, takže jsem věděla, co mě čeká, co se bude dít atd.
Také bych Vám chtěla moc poděkovat, že jste mi přes e-mail poskytla rady a informace k těhotenské cukrovce, která se u mě objevila, hodně mi to také pomohlo a díky Vám jsem toho věděla více.
A hlavně bych Vám chtěla poděkovat za e-mail z tohoto týdne ohledně předčasného porodu, který jste mi popsala úplně na jedničku. Jelikož v nemocnici mi nikdo nic pořádně neřekl, jediné co chtěli, tak podepsat veškeré papíry, ale další info k papírům jsem nedostala.
A nejvíce Vám děkuji za Vaši podporu po sms, kterou jste mi poskytla v sobotu, když jsem byla úplně zoufalá, jelikož mi nastaly komplikace a z lékařů mi nikdo nic neřekl. Byla jsem nešťastná a měla jsem strach, co bude. Díky Vašim sms se mi ulevilo a bylo mi lépe po poradě s Vámi.
Ještě jednou Vám za všechno moc děkuji.

Lenka

 

**********

Dobrý den, vážená paní doktorko,

chtěla bych Vám moc poděkovat za perfektní předporodní kurz, který jsem u Vás zčásti absolvovala v březnu 2015.
Byl plný hodnotných informací, které jsou pro mě hodně důležité a určitě je moc ráda využiji.
Díky Vám jsem se dozvěděla hodně důležitých informací, které jsem se ani u lékaře nedozvěděla.
Také jste to měla moc hezky připravené a hlavně velmi srozumitelně, což je hodně důležité, dala jste nám podklady atd.
Ještě jednou Vám moc děkuji a Váš kurz můžu všem nastávajícím maminkám ráda doporučit.

 

Lenka 

 

**********

Dobrý den paní doktorko, 

chtěla bych Vám touto cestou strašně moc poděkovat. Bylo to skvělé. Před porodem jsem se hrozně bála, jestli to celé zvládnu, i když jasně – zvládli to všichni, ale je to takové jiné. Spoustu věcí, které jsem se od Vás dozvěděla, jsem použila a používám stále. Bylo to přesně, jak jste říkala. Včetně reakcí manžela a všech. Našemu Toníčkovi už jsou skoro tři měsíce, zatím sice moc nespíme, ale snažíme se o ten režim podle Vás. Ještě jednou moc díky a už doporučuji kurz všem známým.

 

Mirka 

 

********** 

 

Zdravím Tě Věrko, 

děkuji za povzbuzující slova a ještě jednou za konzultace. Porod přišel asi o deset dnů dříve, než jsme čekali, ale nakonec jsme to zvládli celkem ukázkově. Voda praskla po půlnoci, takže cesta do porodnice byla volná a manžel byl doma. Šlo to strašně rychle, i když se mi to zdálo jako věčnost. Musím uznat, že kdybych neměla ten plán od Tebe, asi bych byla naprosto zmatená. Radek byl taky hrozně v pohodě a tvrdí, že byl rád, že se mnou byl u porodu. Já jsem tedy byla moc ráda. Určitě bych Tě všem doporučila. Alespoň já jsem tedy předtím naprosto netušila, jak se mám připravit, jak to bude všechno probíhat, co mi budou v porodnici nabízet …., vlastně jsem dost tápala. Fakt nám to pomohlo. Díky!

Měj se moc krásně.

 

Jitka + Radek + Radeček