!!! ZCELA NOVÁ FITNESS-ZÓNA !!! 

Principy moderního fitness - výhradně za vedení tréninku fitness trenérem, zaměření na redukční a kondiční fitness, spálení až 850kcal za 25minut, sestavování redukčních jídelníčků, odborné konzultace, měření tělesných hodnot na speciální analyzační váze!!! SEDMKRÁT TÝDNĚ, maximálně přizpůsobeno vašim individuálním možnostem! 

PŘÍMÝ VSTUP  NA STRÁNKY NAŠÍ FITNESS ZÓNY 

Rezervujte si svůj trénink!

Jsme nové pohybové studio rodinného typu, s příjemnou atmosférou a klidným sálem v bezprostřední blízkosti stanice metra C Vltavská. 

Specializujeme se na zdravé formy pohybu - pevný střed těla, prevenci svalových dysbalancí, kondiční fitness, harmonizaci duše a těla. Jako jedni z mála nabízíme individuální konzultace, měření tělesných hodnot na analyzátoru, fitness plán na míru a sestavování redukčních jídelníčků. Třešničkou na dortu je naše dětská baletní přípravka a baletní hodiny pro dospělé. A bonus, který byste nečekali: Pořádáme též kurzy předporodní přípravy a semináře pro rodiče. Mrkněte na naši aktuální nabídkuNeusínáme na vavřínech a připravujeme stále nové věci. ;) 

REZERVUJTE SI SVŮJ TRÉNINK

Aktuality

ZÁŘIJOVÝ PŘEDPORODNÍ KURZ

Do 15.9.2015 se lze přihlašovat na ZÁŘIJOVÝ PŘEDPORODNÍ KURZ. Rodí se i na podzim :) , tak přijďte,...

SRPNOVÝ KURZ

Do 11.8.2015 probíhá přihlašování na SRPNOVÝ KURZ PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY. Přesné termíny a informace...

ČERVNOVÝ KURZ

Do 26.5.2015 probíhá přihlašování na ČERVNOVÝ KURZ PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY. Přesné termíny a informace...

  

REZERVOVAT

Na označeném vchodě Bubenská 17 zvoňte na zvonek Fitness; po vpuštění do domu pokračujte po schodech dolů. U vstupu do prostor Školicího centra opět zvoňte. ;)